Oferta dla firm

Szkoła zajmuje się także organizacją kursów językowych dla firm. Pracownicy mogą uczyć się w specjalnie stworzonej dla nich grupach w siedzibie szkoły lub w miejscu pracy. Godziny oraz częstotliwość zajęć są dopasowywane do ich potrzeb i preferencji. Istnieje możliwość dołączenia poszczególnych pracowników do odpowiednich grup istniejących już w siedzibie szkoły English Academy, jak również wyboru zajęć indywidualnych „one-to-one”, gdzie program kursu jest ustalany indywidualnie między słuchaczem a lektorem. Program każdego kursu przygotowany jest w oparciu o analizę potrzeb firmy, tak aby jak najlepiej sprostać jej oczekiwaniom. Może być też on modyfikowany w trakcie kursu.

Zajęcia wakacyjne

Wakacyjne konwersacje polecane są w szczególności tym, którzy chcą wykorzystać letni czas na rozwinięcie swoich umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu oraz utrzymać regularny kontakt z językiem. Ciekawa formuła zajęć oraz ich różnorodna tematyka pozwolą słuchaczom opanować szeroki zasób słownictwa związanego z różnymi zagadnieniami życia codziennego, płynnie wyrażać swoje myśli w wypowiedziach i dyskusjach, jak również udoskonalić wymowę i intonację.

Letnie korepetycje

To forma zindywidualizowanej „pierwszej pomocy” językowej dla wszystkich, którzy chcą wykorzystać letni czas na zniwelowanie powstałych w roku szkolnego zaległości. Zakres i tempo realizacji materiału dopasowane będą do wieku, stanu wiedzy i preferencji słuchacza.